Serwis końcówek stomatologicznych (turbin), kątnic oraz mikrosilników, frezarek-prostnic protetycznych i kosmetycznych.

Naprawiamy sprzęt takich producentów jak:

Siements, Kavo, Sirona,  W&H, Bien Air, Castellini, NSK, Star,  MK-Dent, Fona, Morita , Marathon, Micronox, Micro oraz wielu innych dostepnych na naszym rynku.

Gwarantujemy profesjonalną i szybką usługę naprawy.

Czas Naprawy

Czas naprawy w naszym serwisie chcielibyśmy ograniczyć do 24 godzin Ponieważ w normalnych warunkach nie wszystkie części są dostępne od zaraz, czas potrzebny do zamówienia i dostarczenia części wynosi około 3-7 dni. Jednak po zapoznaniu się z Państwa asortymentem, moglibyśmy zabezpieczyć potrzebne części wcześniej I wykonać naprawę w/w czasie.

Dostawa i zwrot

Przed wysłaniem końcówek stomatologicznych do nas, prosimy o ich sterylizację w autoklawie.

Dostarczenie niesprawnych urządzeń do serwisu można zrealizować zamawiając kuriera na nasz koszt, klikając poniższy link.

Urządzenia z opisem niesprawności są przez nasz serwis sprawdzane i diagnozowane. Następnie kontaktujemy się z Państwem w celu potwierdzenia kosztów naprawy, wymieniamy uszkodzone elementy, sprawdzamy, konserwujemy i odsyłamy sprawny produkt do Państwa.

Naprawione urządzenia odsyłamy pocztą , kurierem lub wlasnym transportem na nasz koszt.

W razie nie możliwości naprawy urządzenia, lub gdy koszt naprawy jest nieopłacalny, niesprawne urządzenie odsyłamy  na nasz koszt.

Wystawiamy rachunki.